Ebooks przez Gang Chen dla wymagających architektów

architektów

Istnieją miliony sklepów z książkami elektronicznymi, które sprzedają w formie cyfrowej wersje książek opublikowanych na różnych tematach. Teraz uczniowie i uczniowie mogą się uczyć o dowolnym temacie za pomocą tych e-booków, które są łatwo dostępne w internecie. Ebooks na różne tematy, takie jak medycyna, inżynieria, prawo, architektura i technologia są dostępne w sieci World Wide Web. Dla uczniów przygotowujących się do egzaminów architektonicznych, e-książki Gang Chen są bardzo pomocne. LEED BD & C EXAM GUIDE: Musi mieć książki LEED AP BD + C i systemy projektowania i konstruowania budynków (BDCS) Architekt Registration Mock Egzamin tego autora jest dość popularny wśród studentów.

architektów
Gang Chen ma doświadczenie zawodowe od ponad 20 lat. Ukończył Master i handlu z School of Architecture, Uniwersytetu Południowej Kalifornii (USC) w Los Angeles. Ukończył studia licencjackie i magisterskie, a także studia w handlu z Politechniki Południowej Chińskiej. Rejestr Orange County, Architektoniczny rekord, Los Angeles Times, Architektura i kilka innych publikacji zawierają informacje na temat projektów, nad którymi pracował lub prowadził. Pracował w wielu projektach, w tym w dużych i dużych projektach opieki zdrowotnej i hotelarskiej, nagrodził projekty szkół i urbanistykę. Co więcej, Gang Chen jest grupą LEED Architekt architektury AP w Kalifornii i napisał wiele książek o międzynarodowej renomie. Książki z Gang Chen obejmują Budowlane Budowlane, Sadzenie Projektowane Ilustrowane, ARE & Acirc; Mock Egzamin Series i LEED Serie przewodników egzaminacyjnych.

architektów
LEED BD & C INSTRUKCJA DOTYCZĄCA WYDARZENIU BD & C: Dla egzaminu LEED AP BD + C jest jednym z dobrze znanych książek Gang Chen. LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) jest jednym z najnowszych trendów w branży architektonicznej. Z biegiem czasu zyskała ogromną popularność wśród profesjonalistów pracujących w tej dziedzinie i miała bardzo głęboki i pozytywny wpływ na środowisko. Większość książek o LEED jest bardzo kosztowna, skomplikowana i napisana bardzo technicznym językiem. Ta książka stanowi jednak mocny początek i ramy dla LEED. LEED BD & C EXAM GUIDE: Musi mieć książki LEED AP BD + C z egzaminami obejmującymi wszystkie ważne aspekty LEED w bardzo prostym i płynnym języku.
Inną popularną książką Gang Chen jest Budowa konstrukcji i konstrukcji systemów (BDCS) Architect Registration Mock Exam. Książka zawiera wszystkie istotne informacje o egzaminach rejestracyjnych dla architektów (ARE). Zawiera ona omówienie egzaminów ARE, zasoby, porady, przewodniki, przygotowanie do egzaminów i techniki sprawdzające. Oprócz tego książka zawiera realistyczny i kompletny zestaw egzaminu wyrównawczego, ich rozwiązania i wyjaśnienia dla Dywizjonów Budowlanych i Systemów Budowlanych (BDCS). Ta książka może być kupowana po znacznie obniżonych cenach od znanych sklepów z książkami elektronicznymi.